Lithuania Sveikatos produktai

Varikosette – Sveikoms ir gražioms kojoms BE IŠSIPLĖTUSIŲ VENŲ!

Varikosette – UNIKALI FORMULĖ, Garantuotas poveikis, Natūralūs komponentai, Unikali technologija.

varikosette

Lengva įsitikinti, kad šis kremas itin veiksmingas! Reguliarus produkto naudojimas per 1,5 savaitės sumažina varikozės simptomus. Jis maitina ir tonizuoja kojų odą, gydo įtrūkimus ir žalingus mikroelementus. Todėl galima teigti, kad ilgas šio kremo naudojimas yra geriausias varikozės prevencijos ir gydymo metodas!

 

Toks veiksmingumas ir greitas poveikis yra pasiekiamas natūralių “Varikosette” komponentų dėda. Produktas patikrintais visais laboratoriniais ir jo saugumas visiškai įrodytas. Tūkstančiai teigiamų atsiliepimų įrodo garantuotą šio produkto rezultatą! Jūsų kojų grožiu ir sveikata rūpinasi natūralūs kremo komponentai. “Varikosette” yra sertifikuotas, visus kokybės standartus atitinkantis produktas. Saugokitės kastočių! Sveikos ir lengvos kojos su “Varikosette” kremu! Puiki priemonė gydyti ir apsaugoti kojas nuo varikozės, Stimuliuoja normalią kraujo apytaką, Greitai pašalina kojų nuovargio ženklus, Drėkina ir maitina odą. „Varikosette“ kremo galia slypi jo unikalioje sudėtyje, kuri gydo varikozę ir suteikia kojoms sveiką ir gražią išvaizdą! Trokserutinas panaikina sunkumą ir nuovargį kojose, sumažina kapiliarų išsiplėtimą ir silpnumą, sumažina patinimą ir uždegimą. Paprastasis kaštonas ir beržų lapai suteikia kraujagyslių sienelėms tvirtumo ir elastingumo, pašalina žalingus mikroelementus odoje, palengvina skausmą, patinimą ir nuovargį kojose. Eteriniai aliejai (citrinų, sojų pupelių ir kokoso) dezodoruoja ir sumažina prakaito perteklių, palengvina sausumo ir įtampos jausmą, giliai drėkina ir maitina kojų odą. Kafeinas, MEDUS ir
Dviskiautis ginkmedis rūpinasi oda, tonizuoja ją, stimuliuoja kraujo aptaką, skatina audinių metabolizmą, spartina ląstelių atsinaujinimą. Absentas, mentolis, ramunėlės ir dilgelės suteikia kojoms lengvumo ir jėgos, gaivina ir dezinfekuoja kojų odą, skatina mikro įtrūkimų gijimą. 100 % gydomasis poveikis. Šio produkto poveikis įrodytas klinikiniais tyrimais. Apčiuopiami rezultatai vos po pusantros savaitės! Norite išbandyti? “Šis kremas efektyviai gydo kojų venų išsiplėtimą. Naudojant atsiranda lengvumas, skausmas ir tempimas pranyksta” “Po darbo visuomet tepuosi “Varikosette”. Jis iš karto pašalina tinimą ir nuovargį, pėdų prakaitavimas akivaizdžiai sumažėjo. Ryte mano kojos būna visiškai pailsėjusios. Rekomenduoju visiems!” “Varikosette” išgelbėjo mane. Naudoju kiekvieną dieną. Jau po kelių savaičių pastebėjau, kad venų išsiplėtimas sumažėjo, kojos greičiau atsigauna po nuovargio, jaučiu lengvumą ir energiją”. Kremo “Varikosette” veiksmingumas patvirtintas tūkstančių pozityvių atsiliepimų visame pasaulyje! Specialisto nuomonė: Dauguma moterų (ir vyrų) gerai žino, ką reiškia sunkumas ir skausmas kojose. Dažniausiai jos apsilanko pas specialistus tik tada, kad liga yra progresavusi ir jau matomi ryškūs varikozės ženklai. Kaip ir bet kuris kitas gydytojas, tikiu, kad geriausias ligos gydymas yra jos prevencija. Todėl visuomet savo pacientams rekomenduoju “Varikosette” kremą. Jis puikiai gydo matomus varikozės simptomus ir gali užkirsti kelią šiai ligai. “Varikosette” kremas greitai ir lengvai išgydo “pavargusių” kojų sindromą, suteikia joms lengvumo ir jėgos po ilgos darbo dienos. Kremą “Varikosette” sudaro natūralūs komponentai, jame nėra parabenų, dažų, sintetinių kvapų ir GMO produktų. Šis produktas yra pilnai sertifikuotas ir neturi kontraindikacijų. Gydymo kursas: Gydymo kurso trukmė ir veiksmingumas priklauso nuo individualaus pasirinkimo ir ligos stadijos. Vidutinis šio kremo naudojimo kursas, po kurio matysite matomus rezultatus yra 1,5-2 savaitės.

REGULIARUS KREMO “VARIKOSETTE” NAUDOJIMAS per keletą dienų akivaizdžiai sumažins varikozės simptomus!

varikosette
 

 

Lithuania Namų tobulinimo

ELECTRICITY SAVING BOX Elektros prietaisai sunaudoja mažiau elektros energijos

SENSACIJA! Pats paprasčiausias elektros energijos taupymo būdas! Elektros prietaisais naudokitės taip kaip ir anksčiau, O MOKĖKITE DVIGUBAI MAŽIAU!

electricity saving box

ELECTRICITY SAVING BOX PRIVALUMAI: 01. Paprastas pajungimas Užtenka tik įjungti į lizdą! 02. Ne apgaudinėja skaitiklio. Taupoma dėl ekonomiškesnio elektros naudojimo būdo. 03. Efektyvumas patvirtintas daugeliu bandymų ir moksliškai paaiškinamas. 04. Ne tik taupo elektrą, bet ir pratęsia elektros prietaisų galiojimo laiką. 05. Mažina kenksmingą elektromagnetinės spinduliuotės, kurį skleidžia elektros laidai ir prietaisai, poveikį sveikatai. 06. Pilnai atsiperka per 1-2 mėnesius.

 

ELECTRICITY SAVING BOX TIKRAS TAUPYMAS! Sumažina naudojamų elektros prietaisų srovę, dėl to mažiau „sukasi“ skaitikliai, taip sumažėja ir mėnesinė sąskaita už elektrą! Su ELECTRICITY SAVING BOX už elektrą mokėsite 30-50 proc. mažiau, priklausomai nuo to kokiais el. prietaisais naudojatės. 50% Kondicionierius, skalbimo mašina, kompiuteris, fenas 45% El. viryklė, lygintuvas, televizorius, šildytuvas 40% Šaldytuvas, dujinis katilas su elektros varikliu 35% Elektrinis virdulys, kavos aparatas, kaitrinės lempos, gruzdintuvas 30% Drėlė, perforatorius, kampinis šlifuoklis, elektrinis pjūklas. PRITAIKIMO SRITYS ELECTRICITY SAVING BOX: BUTAI IR PRIVATŪS NAMAI, BIURAI, FITNESO CENTRAI IR GROŽIO SALONAI, PARDUOTUVĖS, KAVINĖS IR RESTORANAI, AUTOSERVISAI. ATSILIEPIMAI APIE ELECTRICITY SAVING BOX «Tai kažkas! Prietaisas labai stipriai nustebino. Tiesą sakant, nelabai tikėjau aprašymu, bet po mėnesio naudojimo dingo visos abejonės. ELECTRICITY SAVING BOX tikrai padeda taupyti, ir gana ženkliai. Ačiū! Rekomendavau jūsų puslapį pažįstamiems». «Geras ir naudingas prietaisas. Su juo elektros sąskaitos jau neatrodo tokios didelės. Atsipirko per du mėnesius, dabar jo naudojimas tik į pliusą». «Dėkui už aukštą kokybę. Seniau jau pirkau vieną tokį taupymo prietaisą, bet jis pasirodė bevertis, po dviejų savaičių visai nustojo veikti. Susigundžiau maža kaina. Po to nusipirkau iš jūsų. Praėjusį mėnesi sumokėjau 15 eurų, vietoj 30-40, kaip seniau. Sutaupiau 15-20 eurų. Naudojuosi viskuo kaip seniau. Patenkinta». «Puikus sprendimas butui ir biurui. Pirkau ten ir ten, tai dabar moku 30 eurų per mėnesį mažiau. Jei taip tęsis ir toliau, tai per metus gaunasi beveik 360 eurų. Nors aš ir nelabai mėgstu taupyti, bet manau neverta mokėti už tai kuo nesinaudoji. Kodėl mokėti už nieką?». KAIP NAUDOTI ELECTRICITY SAVING BOX: Įstatykite prietaisą į bet kurią rozetę. Pradėkite mažinti elektros sąskaitas tiesiog dabar, naudodami unikalų prietaisą ELECTRICITY SAVING BOX. Jūsų tinklas apsaugotas nuo reaktyviosios energijos Jūsų tinklas apsaugotas nuo reaktyviosios energijos, elektros prietaisai naudoja mažiau energijos. Iš fizikos žinome, kad energija būna aktyvi ir reaktyvi. Aktyvioji energija yr naudinga – būtent ja naudojasi elektros prietaisai. Reaktyvioji yra „šalutinė ir nenaudinga“. Ji kursuoja po laidus ir tinklui sukelia papildomą apkrovą. Kaip to pasekmė, padidėja sunaudojama srovė, taip pat sukelia didelę, sveikatai kenksmingą, elektromagnetinę spinduliuotę. Sumažinkite el. sąskaitas Mėnesinės sąskaitas taps 30-50% mažesnės lyginant su tomis, kai nesinaudojote ELECTRICITY SAVING BOX. Taupymo prietaisas panaikina reaktyviąją energiją, likusią tinkle. Dėl to mažėja tinklo apkrova bei vartojimas. Elektros prietaisai sunaudoja mažiau elektros energijos, sumažėja sąskaitos.

„ELECTRICITY SAVING BOX“ yra beprotiškai populiarus Europoje. Kaip parodė statistiniai tyrimai „ELECTRICITY SAVING BOX“ nusipirko kas antra šeima Europoje. Dabar šį unikalų prietaisą galima nusipirkti ir Lietuva!

electricity saving box
 

 

Lieknėjimo, Mityba Lithuania

ECO SLIM SAUGUS LIEKNĖJIMAS SVORIS SUMAŽĖJA 10-12 KG PER MĖNESĮ

ECO SLIM YRA 100% NATŪRALUS IR EKOLOGIŠKAS PRODUKTAS. Jame nėra jokių sintetinių priedų!

eco slim

Sukurtas B VITAMINŲ PAGRINDU, kurie skatina RIEBALŲ. MAŽĖJIMĄ 10-12 kg per mėnesį mažiau, Neveikia širdies ar nervų sistemos, Kokybė garantuota, visiškai nekenksmingas aplinkai, 100% natūrali sudėtis, Atakuoja riebalų perteklių.

 

Kodėl auga svoris? Turbūt ne kartą girdėjote, kad antsvorio priežastys susijusios su hormonų sutrikimais, sėsliu gyvenimo būdu ir persivalgymu. Tačiau tai ne vieninteliai faktoriai 90% atvejų antsvoris yra nenatūralios mitybos priežastis! Jūsų perkamuose produktuose yra dirbtinų priedų, disidentinių prieskonių ir dažų. Šios cheminės medžiagos sukelia virškinimo problemas, skatina riebalų kaupimąsi ir atliekų perteklių organizme. Jūsų kūnui reikia pagalbininko! DIETOLOGO KOMENTARAS Norėdami išvalyti savo organizmą, ištirpinkite kelis lašus EcoSlim stiklinėje vandens ir gerkite valgio metu kartą per dieną. Greit pajusite skirtumą-po savaitės svoris sumažės, dings skrandžio ir virškinimo problemos. Geriausia tai, kad unikali šio produkto sudėtis buvo kuriama bendradarbiaujant su Mitybos institutu. Natūralūs vitaminų kompleksai yra daug saugesni ir veiksmingesni nei bet kokios cheminės medžiagos. Taurino, kofeino ir guarana ekstraktai yra tikra dovana lietinėjantiems, kadangi šis kompleksas suardo riebalų perteklių problematiškose vietose per keletą dienų. Unikaliai parinkta sudėtis suteikia maksimalų rezultatą: Augalinis glicerinas, Žaliosios arbatos lapų ekstraktas, Imbiero šaknies ekstraktas, Barzdotosios cimbžiedos ekstraktas, Guaranos ekstraktas, Gudobelės ekstraktas, Aviečių skonio, Braškių skonio. Antsvorį sukelia mineralų trūkumas! Galima pagalvoti, kad augalai negamina pakankamai energijos, kad degintų riebalus. Bet mokslininkai teigia kitaip! B2 Normalizuoja hormonų balansą kūne. B6 Reguliuoja metabolizmo procesus, stiprina odą, plaukus, nagus. B12 Gerina metabolizmą, padeda įsisavinti maistinius elementus. B5 Padeda skaidyti angliavandenius ir riebalus. B8 Mažina cholesterolį, reguliuoja virškinamojo trakto veiklą. Taurinas Skatina medžiagų apykaitos procesus, degina riebalus. Kofeinas Gintaro rūgštis Šalina toksinus ir skysčių perteklių, degina riebalus ir skatina ląstelių atsinaujinimo procesus. Jūsų būsimas rezultatas: Vos keletas lašelių EcoSlim ir jūsų figūra ims keistis sulig nauja diena! IKI 0,5 KG PER DIENĄ, IKI 3,5 KG PER SAVAITĘ, IKI 10-12 KG PER MĖNESĮ. Atsiliepimai iš pirkėjų: Visą gyvenimą buvau stambi, o suplonėjau per mėnesį – tai neįtikėtina! Labai džiaugiuosi EcoSlim Mano apetitas sumažėjo, dingo sunkumas skrandyje. Tai pirmas produktas, kuris padėjo man realiai numesti svorį, net 13 kg. Iš pradžių svoris krito lėtai, paskui iki kilogramo per dieną. Tiesą sakant nusprendžiau mesti svorį dėl dukters. Nebegalėjau bėgioti ir su ja žaisti, buvo sunku netgi pasilenkti. Numečiau daugiau nei 10 kilogramų ir iš karto pradėjau lankyti sporto salę Eco Slim yra puikus produktas. Vis dar jį geriu, kai per atostogas nepavyksta nueiti pasportuoti.

SAUGUS Netrikdo širdies ir kraujagyslių veiklos ir nervinės sistemos.

eco slim
 

 

Kosmetologija Lithuania

GOJI CREAM Jauninantis kremas 1000 UOGŲ GALIA VIENAME KREMO INDELYJE

GOJI CREAM Šio kremo formulė padės išnaikinti raukšles per 14 dienų.

hendels garden goji cream

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Goji Cream stabdo ląstelių senėjimo procesus ir reguliuoja jų veiklą. Platus vitaminų ir mineralų spektras bei jo formulėje esantis biotinas sudaro sunkią molekulę, kuri gali prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius ir suteikia maksimalų Goji Cream poveikį.

 

Goji uogose esančios amino rūgštys turi stiprių antioksidacinių savybių, kurios suaktyvina kremo savybes 24 valandoms. Amino rūgštys veikia kaip kempinė, sugerianti transepiderminę drėgmę ir neleidžia jai išnykti, užtikrindamos odos drėgnumą ir raukšlių sumažėjimą. Turi įvairių UV apsaugos komponentų bei biologiškai aktyvių elementų, atkuriančių odos ląsteles. Padeda užkirsti kelią raukšlių susidarymui praturtindamas veido ir kaklo odą įvairiais vitaminais, mineralais ir amino rūgštimis. Aktyvuoja natūralią kolageno gamybą giliuose odos sluoksniuose, su Goji cream oda atgauna elastingumą ir jaunatviškumą per rekordiškai trumpą laiką! PRINOKUSIOJE GOJI UOGOJE YRA: 20 vertingiausių amino rūgščių, vitamino C (500 kartų daugiau nei turi apelsinai), vitamino E, geležies (15 kartų daugiau nei turi obuoliai), B grupės vitaminų, betaino. KAIP NAUDOTI: 1 ŽINGSIS Švelniai. 2 ŽINGSNIS Tepkite kremą ant švarios odos sukamaisiais judesiais vengiant akių zonos. 3 ŽINGSNIS Jūsų oda iš karto tampa stangresnė ir sudrėkinta. Kremas aktyviai veikia 24 valandas po naudojimo! Kodėl pavojingos raukšlės? Raukšlės yra matomi odos įdubimai, kurie atsiranda nuo per didelės veido raumenų veiklos, odos elastingumo ir stangrumo praradimo ir kitų priežasčių. Oda elastinga tampa dėl dermio kolageno skaidulų, o stangrumą suteikia tarp kolageno skaidulų esančios hialurono rūgšties molekulės. Raukšlės blokuoja kraujo indus, pažeisdamos kraujo ir limfų cirkuliaciją kraujyje. Jis neleidžia deguoniui prasiskverbti į odą, atsiranda naujos raukšlės, o senesnės tampa gilesnėmis. Jeigu nieko nedaroma, procesas tampa negrįžtamas. Raukšlių naikinimo metodai: losionai, kaukės, botokso injekcijos, cheminis šveitimas ir plastinė chirurgija. Paskutiniai trys metodai yra itin pavojingi. UOGŲ NAUDA: Skirtingai nuo rinkodaros specialistų teiginių, džiovintose uogose beveik nėra vitamino C. Paprasto raudono obuolio antioksidantų kiekį norintis gauti žmogus turi suvalgyti beveik kologramą džiovintų uogų, o šviežiose uogose yra 500 kartų daugiau vitamino C negu apelsinuose. EKSPERTO NUOMONĖ: Kurdami odos priežiūros produktus mes pirmenybę teikiame natūraliems ingredientams. Kompanija “Hendel” naudoja norvatoriškus metodus populiariai odos priežiūros linijai. Prieš pasirodydama parduotuvių lentynose mūsų kosmetika yra patikrinama dermatologų ir ištiriama klinikiniais tyrimais. Įrodyta, kad Goji Cream veiksmingai naikina raukšles ir atjaunina odą. 97 iš 100 išbandžiusių moterų teigia pastebėjusios matomus rezultatus jau po pirmo naudojimo. 93% mažų ir seklių raukšlių išnyko po 10 naudojimo dienų. KOMENTARAI: Man patinka kinų medicina ir stengiuosi pirkti kinų odos priežiūros priemones, kadangi jie per 5000 metų tikrai išmoko saugoti grožį. Man 50 metų ir neseniai pastebėjau, kad mano veido oda prarado savo kokybiškumą ir elastingumą. Matau gilias kaktos raukšles ir mažas raukšles aplink akis. Mano kosmetologė parekomendavo Goji Cream. Ji teigė, kad tai novatoriškas produktas, kurio gamybai naudojamas kinų jaunystės šaltinis – goji uogos. Po dviejų savaičių naudojimo, mano oda tapo stangresnė, raukšlės išsilygino ir dabar naudoju jį kasdien. Man patinka viskas, kas naujam taigi negalėjau praleisti progos išbandyti Goji Cream – naujovišką kremą nuo raukšlių. Esu perkopusi 5O, mano veidas atrodo neblogai, bet tik todėl, kad aš juo rūpinuosi. Ką galiu pasakyti? Kremo tekstūra malonu, švelni, jis nelimpa, greitai įsigeria ir lygina raukšles kaip įkaitintas plienas. Po kelių savaičių poveikis tampa akivaizdus. Jis tobulai tinka mano odai. Užtikrintai rekomenduoju Goji Cream visoms bet kokio amžiaus moterims – jis tikrai veikia. Goji yra ypatingas produktas, šiose uogose slypi magija, taigi, nenuostabu, kad jos padeda kovoti su raukšlėmis. Mano mokinio mama padovanojo man šį kremą. Dažnai gaunu įvairių dovanų, bet niekuomet nemačiau nieko panašaus – oda iš karto atgavo spalvą, o raukšlės apie akis ir mažos mimikos raukšlės ėmė lygėti. Naudoju dvi savaites, bet rezultatas yra akivaizdus. Manau greit kovosiu ir su rimtomis raukšlėmis.

GOJI CREAM 10 METŲ JAUNESNĖ VEIDO ODA PER 14 DIENŲ!

hendels garden goji cream
 

 

Lieknėjimo, Mityba Lithuania

Chocolate Slim Natūralus lieknėjimo kompleksas

Chocolate Slim Degina riebalų perteklių, Kovoja su celiulitu, Šalina spuogus ir gydo aknę.

chocolate slim

Chocolate Slim padės jums atsikratyti iki 24 kg per 4 savaites. Lieknėdami jūs jausite nuotaikos pagerėjimą ir energijos antplūdį! Mėgaukitės lieknėjimu!

 

Lieknėjimas dar niekuomet nebuvo toks lengvas! Chocolate Slim yra išskirtinis produktas, kurio norite vėl ir vėl. Tai nėra dietinis preparatas, jis sudarytas tik iš natūralių ingredientų. Pagrindiniai komponentai yra natūrali kakava, goji uogos ir tikrinis blizgutis. Produktas tinkamas kasdieniam vartojimui ir neturi kontraindikacijų. Jis pašalina riebalų pertekliaus priežastis, normalizuoja medžiagų apykaitos procesus kūne. Šis produktas sukėlė tikrą revoliucija figūros gerinimo, sveikatis ir jauninimo sferoje. Kodėl Chocolate Slim toks išskirtinai veiksmingas? 6 natūralūs komponentai: Žalios kavos pupelės Slopina apetitą Suteikia energijos. Acai uogos Turi cianidino blokuoja riebalų ląstelių vystymąsi Natūralus antioksidantų. Natūrali kakava Suteikia energijos Užkerta kelia riebalų pertekliui problematiškose vietose. Goji uogos Natūralus riebalų degintojas Blokuoja riebalų perteklių. Čia sėklos Te llena de energía. Previene los depósitos de grasa en las zonas problemáticas. Tikrinio blizgučio ekstraktas Normalizuoja riebalų apykaitą Gerina viso kūno sistemos funkcijas Mažina cholesterolio kraujyje lygmenis. Rezultatas: su Chocolate Slim lieknėja visi! Daugiau nei 7000 moterų sėkmingai sulieknėjo! Riebalai tirpsta akyse, Sumažėja alkis, Įgaunate energijos, Daugiau jokio cukraus poreikio, Gera nuotaika. Tikri žmonės – tikras rezultatas: Nu tiesiog neįtikėtina, per pirmas tris savaites numečiau beveik 18 kilogramų. Kiti 7 nukrito per kitas dvi. Svarbiausia laikytis instrukcijų: 1 puodelis šokoladinio gėrimo prieš lengvus pusryčius arba vietoj jų kasdien be pertraukos. Aišku, nevalgykit bandelių prieš miegą. Jei aš galėjau, jums irgi pavyks. Išbandžiau daug dalykų, visokių tablečių ir arbatų lieknėjimui. Kol žmona nupirko Chocolate Slim. Vos per 1,5 mėnesio atsikračiau 12 kg ir dabar tikrai varysiu toliau. Ačiū! Jėga, kad Chocolate Slim pagaliau atsirado Lietuvoje! Skaičiau daug forumuose ir pagaliau išbandžiau. Nepatikėsit, gėriau dvi savaites ir jau galiu įlįsti į džinsus, į kuriuos negalėjau įsisprausti keturis metus. Ar jis nėra kenksmingas? Chocolate Slim sudėtyje yra tik natūralūs komponentai, nėra parabenų, sintetinių kvapiklių ir GMO produktų. Kiek reikia gerti kad numesčiau 10 kilogramų? Daug klinikinių turimų parodė, kad užtenka gerti Chocolate Slim mėnesį, kad būtų pasiektas geras rezultatas. Pirmieji požymiai pastebimi jau po trijų dienų! Naudoti Chocolate Slim yra itin paprasta! PARUOŠIMAS Ruoškite kokteilį kiekvieną rytą su 250 ml pieno, 1-2 šaukštų mišinio moterims, 2-3 šaukštų mišinio vyrams. GĖRIMAS Gerkite paruoštą kokteilį vietoje pusryčių ir jūsų organizmas gaus 217 kcal, 10 g angliavandenių, 17 g baltymų, 23 mikroelementų, vitaminų ir skaidulų. KARTOTI Dienos metu pakeiskite kitą valgį kokteiliu norėdami geresnio rezultato.

Chocolate Slim Yra natūralių vienas kitą papildančių ingredientų kompleksas lieknėjimui, rezultatai viršija lūkesčius!

chocolate slim