Kozmetológia Slovakia

Muscle G Urýchľuje nárast svalov, Zvyšuje produkciu testosterónu

Please follow and like us:

Muscle G 1000 MUŽOV POUŽÍVA MUSCLE G PRI POSILŇOVANÍ. Muscle G Zdroj energie, Podporuje naberanie svalovej hmoty, Zvyšuje svalový tonus.

muscle g

Muscle G STAŇ SA ÚSPEŠNÝM! ZVYŠUJE CELKOVÝ TONUS ORGANIZMU, ZVYŠUJE EFEKTIVITU POSILŇOVANIA, ZVYŠUJE PRODUKCIU TESTOSTERÓNU, ZRÝCHĽUJE RAST SVALOVEJ HMOTY, SPAĽUJE TUK.

 

Muscle G Urýchľuje nárast svalov, Urýchľuje metabolizmus, Posilňuje produkciu testosterónu v organizme, Zvyšuje efektivitu posilňovania, Zdroj zdravých rastlinných bielkovín. ZLOŽENIE ZLOŽENIE PROTEÍN 50%. 1 Bio konopný prášok Vyrába sa z ekologicky pestovaných konopných semien – neobsahuje narkotické látky. Zvyšuje hladinu testosterónu, ktorý vedie k prílivu síl a energie, zvyšuje výkon a umožňuje dlhšie posilňovať. 2 Omega – 3 a 6 Mastné kyseliny omega-3 a 6 majú značný vplyv na syntézu bielkovín, ktoré sú kľúčovým faktorom rastu svalov. Zvyšuje sa tak celkový tonus a odolnosť organizmu. Ďalej dochádza ku zvýšeniu produkcie testosterónu, ktorý stimuluje rast kostného tkaniva a zadržuje vápnik v organizme. 3 Vitamíny B1, B2 a zinok Preparát obsahuje železo, vápnik a zinok. Tie zabezpečujú vodivosť nervových vlákien, svalovú činnosť a produkciu energie, čo je pri športe dôležité. Vitamíny A, D, B1 a B2 zvyšujú svalový tonus, regulujú syntézu bielkovín a normálny rast buniek, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie každého športovca. športový tréner: 1 Všetci by chceli mať pekné telo čo najrýchlejšie, ale zo zdravotného hľadiska to nie je vždy bezpečné. Doplnky stravy, steroidy a iné prípravky vedú k viditeľným, avšak krátkodobým výsledkom a majú vedľajšie účinky. Muscle G je prírodný produkt, ktorý má dlhodobé účinky a nemá žiadne nežiaduce následky. 2 Mnohí chcú na sebe pracovať alebo zlepšiť svoj športový výkon, ale vzhľadom k životnému štýlu, chronickej únave a nedostatku voľného času to všetci odkladáme na potom. Aby sme v sebe našli silu dať sa do toho a pracovať na sebe intenzívnejšie, je najvhodnejšie užívať Muscle G. 3 Muscle G posilňuje kosti a kĺby a zároveň obohacuje organizmus o tie najdôležitejšie aminokyseliny, užitočné tuky a minerálne látky.

VŠETCI PROFESIONÁLNY ŠPORTOVCI POUŽÍVAJÚ MUSCLE G, JE RAD NA TEBE!

muscle g