Kozmetológia Slovakia Zdravotné produkty

UpSize – Prirodzené zväčšenie pŕs. Push-up – raz a navždy!

UpSize Viditeľné výsledky už za týždeň. Prirodzené zväčšenie pŕs, Korekcia tvaru a zdvihnutie, Iba prírodné zložky, 95% žien potvrdilo výsledky.

upsize push up cream

UpSize – objemný výsledok! 100% Prirodzený objem, Trojnásobne spomaľuje proces starnutia kože, Je vhodný pre všetky ženy bez ohľadu na vek, Raz a navždy zabudnite na strie, Zväčšite si prsia až o 2 veľkosti, Môžete nosiť oblečenie s hlbokým výstrihom.

 

EFEKT NEVIDITEĽNEJ PODPRSENKY – Vaše prsia už nebudú potrebovať podporu! Krok 1 Krém sa nanáša na čistú pokožku. Najskôr sa masíruje prvý prsník až kým sa krém úplne nevstrebe, 5-10 minút. Zopakujte niekoľko krát. Krok 2 Následne sa masíruje druhý prsník. Potom je potrebné počkať, kým krém nezaschne. Krok 3 Nakoniec premasírujte obidve prsia krúživými pohybmi pozdĺž obrysov pŕs, až kým sa nevrátite späť na spodnú časť tam, kde ste začali. Krok 4 Používajte dvakrát denne: ráno a večer. Odborníci o UpSize: Mnoho moderných žien sa už stretlo s nutnosťou estetického modelovania poprsia. Takmer všetky chcú dosiahnuť luxusný tvar. A nie je sa ani čomu čudovať, veď dekolt bol vždy oblasťou zvýšenej pozornosti mužov. Vďaka každodennému používaniu krému sa objem pŕs zvýši už za 3-4 týždne, tvar poprsia bude okrúhlejší a napnutejší a pokožka bude pružná a zamatová. Deoksimiroestrol má výrazne omladzujúce účinky, ktoré spôsobujú rast pŕs; Výťažok z koreňa Pueraria Mirifica účinne vyživuje a chráni pokožku; Esenciálny olej ruže zlepšuje pružnosť pokožky, odstraňuje a zabraňuje vzniku strií. Recenzie na krém UpSize: V poslednej dobe som si začala všímať ako sa moje prsia menia. Faktom je, že s vekom začína koža ovísať a stráca svoju pôvodnú pružnosť a hladkosť. Zle mi už sedí oblečenie s hlbokým výstrihom a vlastne som si ho už aj prestala kupovať. Svoju záchranu som našla v zázračnom kréme! Výsledky ma skutočne prekvapili! Po 2 týždňoch boli vrásky a záhyby na mojich prsiach ledva viditeľné a moje prsia boli pružnejšie. O mesiac neskôr ma už zasypávali otázkami, kde mi urobili takú skvelú plastiku, pričom mi stále nikto neverí, že mi pomohol obyčajný krém! Problémy s tvarom prsníkov a ich pružnosťou ma začali prenasledovať okamžite po strate 21 kíl. Bol to pre mňa šok! Moje prsia začali prevísať a stratili svoju krásu! Začala som si kupovať formujúce spodné prádlo, aby som aspoň nejako skryla môj problém. Stratila som dobrú náladu a dostala som sa do depresií. V mojich 24 rokoch vyzerali moje prsia na 30! Na narodeniny som dostala od mamy krém. Najskôr som sa na ňu trošku nahnevala za takýto darček, ale teraz som jej tak vďačná, že to ani nedokážem vyjadriť slovami! Už o mesiac neskôr som mala prsia ako z prvotriednej reklamy na spodné prádlo! Nikdy som neverila, že taký ideálny tvar môže byť skutočne prirodzený!

Krém prešiel klinickými štúdiami, ktoré vykonali odborníci Svetovej zdravotníckej organizácie v 14 krajinách sveta. Tisíc žien sa presvedčilo o účinkoch krému UpSize.

upsize push up cream
 

 

Kozmetológia Slovakia

Muscle G Urýchľuje nárast svalov, Zvyšuje produkciu testosterónu

Muscle G 1000 MUŽOV POUŽÍVA MUSCLE G PRI POSILŇOVANÍ. Muscle G Zdroj energie, Podporuje naberanie svalovej hmoty, Zvyšuje svalový tonus.

muscle g

Muscle G STAŇ SA ÚSPEŠNÝM! ZVYŠUJE CELKOVÝ TONUS ORGANIZMU, ZVYŠUJE EFEKTIVITU POSILŇOVANIA, ZVYŠUJE PRODUKCIU TESTOSTERÓNU, ZRÝCHĽUJE RAST SVALOVEJ HMOTY, SPAĽUJE TUK.

 

Muscle G Urýchľuje nárast svalov, Urýchľuje metabolizmus, Posilňuje produkciu testosterónu v organizme, Zvyšuje efektivitu posilňovania, Zdroj zdravých rastlinných bielkovín. ZLOŽENIE ZLOŽENIE PROTEÍN 50%. 1 Bio konopný prášok Vyrába sa z ekologicky pestovaných konopných semien – neobsahuje narkotické látky. Zvyšuje hladinu testosterónu, ktorý vedie k prílivu síl a energie, zvyšuje výkon a umožňuje dlhšie posilňovať. 2 Omega – 3 a 6 Mastné kyseliny omega-3 a 6 majú značný vplyv na syntézu bielkovín, ktoré sú kľúčovým faktorom rastu svalov. Zvyšuje sa tak celkový tonus a odolnosť organizmu. Ďalej dochádza ku zvýšeniu produkcie testosterónu, ktorý stimuluje rast kostného tkaniva a zadržuje vápnik v organizme. 3 Vitamíny B1, B2 a zinok Preparát obsahuje železo, vápnik a zinok. Tie zabezpečujú vodivosť nervových vlákien, svalovú činnosť a produkciu energie, čo je pri športe dôležité. Vitamíny A, D, B1 a B2 zvyšujú svalový tonus, regulujú syntézu bielkovín a normálny rast buniek, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie každého športovca. športový tréner: 1 Všetci by chceli mať pekné telo čo najrýchlejšie, ale zo zdravotného hľadiska to nie je vždy bezpečné. Doplnky stravy, steroidy a iné prípravky vedú k viditeľným, avšak krátkodobým výsledkom a majú vedľajšie účinky. Muscle G je prírodný produkt, ktorý má dlhodobé účinky a nemá žiadne nežiaduce následky. 2 Mnohí chcú na sebe pracovať alebo zlepšiť svoj športový výkon, ale vzhľadom k životnému štýlu, chronickej únave a nedostatku voľného času to všetci odkladáme na potom. Aby sme v sebe našli silu dať sa do toho a pracovať na sebe intenzívnejšie, je najvhodnejšie užívať Muscle G. 3 Muscle G posilňuje kosti a kĺby a zároveň obohacuje organizmus o tie najdôležitejšie aminokyseliny, užitočné tuky a minerálne látky.

VŠETCI PROFESIONÁLNY ŠPORTOVCI POUŽÍVAJÚ MUSCLE G, JE RAD NA TEBE!

muscle g